Umiemy Matmę

Wakacje z MaFiI-ą

 
Uwaga

Rodziców i opiekunów, którzy nie potwierdzili uczestnictwa dziecka w „Wakacjach z MaFiI-ą” bardzo prosimy o wysłanie mailem informacji potwierdzającej do dnia 23 czerwca br. Po tym terminie rezerwacja miejsca zostanie anulowana, a miejsce Państwa dziecka zajmie osoba z listy rezerwowej. Jeżeli ktoś z Państwa chce zrezygnować z udziału dziecka, to również prosimy o informację.

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem, dzieci można przyprowadzać od godziny 8, a już o 8.30 ruszają pierwsze warsztaty. Prosimy, aby dzieci miały ze sobą maseczki oraz wodę do picia, najlepiej w podpisanej butelce.

Załączamy również wzór oświadczenia do wypełnienia i podpisania, bez którego nie będziemy mogli przyjąć uczestnika na zajęcia.

Oświadczenie (docx) Oświadczenie (pdf)
Wakacje z MaFiI-ą

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III na trzydniowe warsztaty, organizowane w Instytucie Matematyki UMCS w ramach projektu „Ucz się z MaFiI-ą” i finansowane z programu Społeczna odpowiedzialność nauki Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W ramach warsztatów oferujemy szereg zajęć edukacyjnych w duchu nauki poprzez zabawę, z zakresu matematyki, robotyki i programowania oraz chemii. Obok atrakcyjnych i różnorodnych zajęć rozwijających zapewniamy obiad i opiekę w godzinach 8:00-16:00.

Warsztaty odbywać się będą w salach Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS, pl. M. Curie-Skłodowskiej 1 w Lublinie, z zachowaniem obowiązujących w terminie warsztatów zasad reżimu sanitarnego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc maila na adres organizator@umiemymatme.umcs.pl.

Terminy

Zapraszamy na zajęcia w podanych niżej terminach, zapewniając opiekę i ciekawe spędzanie czasu od poniedziałku do środy w godzinach 8:00-16:00.

  • Grupa I: poniedziałek 28 czerwca – środa 30 czerwca 2021
  • Grupa II: poniedziałek 5 lipca – środa 7 lipca 2021

W obu grupach realizowany będzie ten sam program zajęć.

Program

Poniżej przedstawiamy ramowy program dnia. Zajęcia edukacyjne obejmują: zajęcia z matematyki, warsztaty z programowania i robotyki, zajęcia z elementami chemii oraz gry i zabawy kreatywne.

8:00-8:30 zbiórka, zabawy integracyjne
8:30-10:00 zajęcia edukacyjne
10:00-11:00 zwiedzanie UMCS
11:00-12:30 zajęcia edukacyjne
12:30-14:00 obiad
14:00-15:30 zajęcia edukacyjne
15:30-16:00 odbiór dzieci