Umiemy Matmę

Koło Olimpijskie

 
Uwaga

Wszystkich uczestników, którzy otrzymali informację o zakwalifikowaniu na zajęcia Koła Olimpijskiego, zapraszamy w najbliższą sobotę 22 października 2022 na godzinę 9:45. Spotykamy się na parterze budynku A Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki (wejście od placu M. C.-Skłodowskiej).

Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Zajęcia olimpijskie dla uczniów szkół podstawowych

Już po raz czwarty pracownicy Katedry Nauczania Matematyki i Informatyki UMCS zapraszają uczniów szkół podstawowych z województwa lubelskiego do uczestnictwa w zajęciach rozwijających z matematyki i przygotowujących do udziału w konkursach matematycznych.

Zajęcia prowadzone w ramach Koła Olimpijskiego dla uczniów klas V-VIII odbywać się będą stacjonarnie w Instytucie Matematyki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS. Planujemy uruchomienie zajęć w dwóch grupach wiekowych: razem dla uczniów klas V-VI i podobnie dla klas VII-VIII.

Pierwsze zajęcia zaplanowaliśmy w październiku 2022. Każdy z uczestników weźmie udział w 10 spotkaniach w wymiarze dwóch godzin lekcyjnych (z przerwą). Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zamknęliśmy już zapisy. Szczegóły zajęć opublikujemy wkrótce tutaj a także prześlemy e-mailem.

Harmonogram

Zastrzegamy możliwość zmiany harmonogramu

Koło Olimpijskie 2022/2023
Sobota 10:00-11:45
PaździernikListopad Grudzień  Styczeń    Luty     Marzec  
2251028114
 1917 25 
 26    
— • —